Kiermasz świąteczny na Dygasińskiego

OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Słyszycie ten radosny hałas? To nasz doroczny kiermasz świąteczny! Zaczęło się nastrojowo i spokojnie od ślicznego koncertu, jaki przygotowali dla nas uczniowie zaprzyjaźnionej szkoły muzycznej. A kiedy artyści poszli na słodkości do okolicznościowej kawiarenki – wokół straganów zakręciły się tłumy kupujących! Przybyli rodzice uczniów oraz liczni przyjaciele naszej szkoły z Panią Marią Orkisz na czele. Nic dziwnego, bo oferta była wyśmienita: klasy prześcigały się w pomysłach na świąteczne cudeńka. Kiermasz wyzwolił kupieckie umiejętności u wielu! Jedni głośno zachęcali, inni się targowali, a inni – z błyskiem w oczach zliczali zarobione złotóweczki. Wierzymy, że wraz z pięknymi ozdobami do domów każdy wyniósł w sercu pokłady świątecznej radości!