Wystawa prac plastycznych

Dzięki przychylności władz Muzeum Narodowego w Krakowie, kolejna, czternasta już wystawa prac plastycznych uczniów z zajęć indywidualnych jest prezentowana w gmachu głównym Muzeum. Jej wernisaż miał miejsce 9 maja 2019 r.

Wszystkich artystów i zaproszonych gości uroczyście powitała pani Urszula Wolak, następnie dużo ciepłych słów powiedziały: pełnomocnik dyrektora muzeum Magdalena Czubińska i wicedyrektor naszej szkoły Jolanta Szwiec-Kolanko. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań dla wszystkich, którzy włożyli ogrom pracy w zorganizowaniu tej pięknej wystawy.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim artystom, wspierającym ich nauczycielom oraz organizatorom wystawy.

Wystawa będzie prezentowana do 9 czerwca na 2. piętrze. Serdecznie zapraszamy!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2