Znak jakości Europejskiego Korpusu Solidarności

Po przejściu procedury akredytacyjnej otrzymaliśmy Znak jakości Europejskiego Korpusu Solidarności, który poświadcza, że szkoła jest w stanie realizować projekty zgodnie z zasadami i celami EKS. Oznacza to, że do 2027 r. będziemy nadal mieć możliwość przyjmować wolontariuszy w ramach projektów Europejskiego Korpusu Solidarności. Profil organizacji jest opublikowany w bazie organizacji…

Powrót do zajęć stacjonarnych

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawieczasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 18 stycznia zajęcia we wszystkich klasach w obu budynkach szkoły będą odbywały się w formie stacjonarnej.

Zamknięty wjazd na teren szkoły

W związku z wymianą nawierzchni na wjeździe do szkoły przy al. Dygasińskiego, wjazd na teren szkoły będzie zamknięty od 28 do 31 grudnia. Zachęcamy do korzystania z parkingu przy kościele przy ul. Prostej.

Życzenia świąteczne

Wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom szkoły życzymy dobrych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia! Niech Nowy Rok będzie dla nas wszystkich lepszy od obecnego!