Zamknięty wjazd na teren szkoły

W związku z wymianą nawierzchni na wjeździe do szkoły przy al. Dygasińskiego, wjazd na teren szkoły będzie zamknięty od 28 do 31 grudnia. Zachęcamy do korzystania z parkingu przy kościele przy ul. Prostej.

Życzenia świąteczne

Wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom szkoły życzymy dobrych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia! Niech Nowy Rok będzie dla nas wszystkich lepszy od obecnego!

Zawieszenie zajęć od 9 listopada

W związku ze znowelizowanym przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzeniem w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem izwalczaniem COVID-19, zajęcia w szkole podstawowej i szkole przysposabiającej do pracy zostają zawieszone. Zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dzieci odbywają się normalnie, w formie stacjonarnej.

Zajęcia od 2 listopada

Piątek 30 października jest ostatnim dniem zawieszenia zajęć w szkole. Od poniedziałku 2 listopada, zgodnie z aktualnym stanem prawnym, wracają zajęcia stacjonarne w przypadku niektórych uczniów. Dotyczy to: kl. 1 – 3 szkoły podstawowej, zajęć rewalidacyjno-wychowawczych indywidualnych i zespołowych, zajęć wczesnego wspomagania rozwoju. Edukacja pozostałych uczniów nadal będzie się odbywać…